Jdi na obsah Jdi na menu
 


KRISTEN STEWART NA PREMIÉŘE TWILIGHT

8. 2. 2012

 

KRISTEN STEWART NA PREMIÉŘE TWILIGHT

 

S premiérou Twilight nastala jeho hercům další honička. Obrážejí největší světová města, aby film představili svým fanouškům.

Patnáctého listopadu to vše vypuklo slavnostní premiérou v Nokia Theatre v Los Angeles, kde se vše neslo v upířím duchu. Dokonce i to, že místo červeného koberce byl natažený koberec černý. Vše ostatní se odehrálo už podle klasického scénáře, takže kromě nadšených fanoušků nechyběli všichni tvůrci a herci, samozřejmě ve slavnostních róbách. Pro ´něžnou´ část týmu to o to víc znamená, vybrat na každou premiéru jiné, úžasné večerní šaty. 

My ti přinášíme ve slavnostním Kristen Stewart, která se vydala na londýnskou premiéru filmu Twilight sága - Rozbřesk v černých šatech značky Roberto Cavalli pro jaro 2012. Oproti originálu však kupodivu neukázala nohy a namísto nízko položeného volného pásku zvolila zvýrazněný pas značky Alexander McQueen. Která verze šatů je lepší, můžeš posoudit z fotek. 

Pánové přišly každý ve slušivém obleku — Taylor Lautner z dílny Alexandra McQueena, Robert Pattinson od Gucci, Peter Facinellioblékl Roberta Cavalliho a Kellan Lutz zvolil Dolce & Gabbana.


Premiéra Rozbřesku, prvního ze závěrečných dvou dílů, proběhla v českých kinech 17. listopadu 2011. Vyraz se na Twilight podívat do kina!

 

Zdroj: BRAVO 

kristen-na-premiere-rozbresk-1.-cast.jpg

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Mail listArchiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41934
Měsíc: 210
Den: 3