Jdi na obsah Jdi na menu
 


JULIA JONES & BOOBOO STEWART: EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR!

13. 7. 2012

 

JULIA JONES & BOOBOO STEWART: EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR!

 

V sáze Twilight hrají sourozence Clearwaterovi. Ve skutečném životě jsou Julia (30) a BooBoo (17) i přes svůj velký věkový rozdíl docela dobří kámoši. Zeptali jsme si jich na pár zážitků z natáčení...

Booboo vypadáš nějak bez nálady, takového tě neznáme. Co to?
BOOBOO:
 "Jsem jen unavený. Musel jsem dneska vstávat brzy ráno, protože má sestra odcházela do školy a probudila mě. Vidíte, moje rodina je úplně normální. :-) Řekl bych, že mě dost drží při zemi. Mám taky pořád stejné kamarády jako jsem míval dřív. Dobře vím, kdo jsem a odkud pocházím, nehraju si na žádnou mega star!"

Jak to probíhalo, když ti zavolali, že role Leah je tvoje?
JULIA: 
"Vzpomínám si, že jsem zrovna byla s mým přítelem ve sport baru. Měla jsem obrovskou radost a pořádně jsme to oslavili. Měla jsem tušení, že mě čeká něco velkého. Druhý den jsem si šla koupit televizi, abych se mohla dívat na upírské filmy."

Jaká je tvoje nejvýraznější Twilight vzpomínka?
BOOBOO: 
"Je to přesně ta chvíle, o které teď mluvila Julia. Telefonát od produkce, že role Setha je moje, byl nejšťastnější okamžik v mém životě. Byl jsem nadšený, protože jsem Twilight totálně zbožňoval z knih."

Máš nějakou vysněnou roli?
JULIA: 
"Přála bych si, aby někdo natáčel životopisný film o Micku Jaggerovi a já bych tam hrála jeho manželku Biancu. To by se mi vážně líbilo!"

Cítil ses dobře ve smečce vlkodlaků?
BOOBOO: 
"Byla to výborná zkušenost. Při jednom z posledních natáčení jsme filmovali v lese a já jsem najednou začal svou roli odříkávat s jamajským přízvukem. Všichni včetně štábu dostali obrovský záchvat smíchu. I když šlo o vážné scény, vždycky jsme si užili spoustu legrace."

Co ti dalo Twilight?
JULIA: 
"Všechno se dělo velmi rychle. Mám ráda když mají věci spád, nesnáším nudu, ale myslím, že než můj mozek zpracuje všechno, co jsem prožila při natáčení Twilight a při následných promo akcích po celém světě, zabere to několik let. Určitě ale vím, že jsem si užila spoustu legrace, potkala jsem skvělé lidi a byla jsem součástí něčeho, na co budu vždycky vzpomínat."

julia-jones-a-booboo-stewart.jpg

Zdroj: BRAVO 

 

 

 
 

 


Poslední fotografie


Facebook

Mail listArchiv

Kalendář
<< květen / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 60455
Měsíc: 1211
Den: 30